İstanbul

Rubenis Servis Ataşehir

Açıldığımız günden bugüne kadar ilk önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyeti olmuştur. Klimalar şüphesiz hayatımızda büyük bir yere sahip bir beyaz eşyadır. Ancak her elektronik eşya gibi klimalar da zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Bu zor durumda da Rubenis Servis Ataşehir hizmetinizde. Günlük hayatımızda büyük bir yere sahip olan klimaların arızalanmaları için iki neden vardır.

Birincisi kullanıcı kaynaklı arızalar. Genellikle ürüne karşı dikkatsiz olmak, düzenli bakımını yaptırmamak gibi sebeplerden dolayı ürün arıza verir. İkincisi ise makinenin kullanım ömrünün dolmasından dolayı kaynaklıdır. Her iki durumda da içinizin rahatlığı için servisimizin işçiliği ve taktığımız yüksek kalite parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Tüketici yanlısı duruşumuz sayesinde siz müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayız. Pazar günü hariç haftanın geri kalan 6 günü işlerinde deneyimli ve bilgili ustalarımızla beraber sizler için tam zamanlı olarak çalışıyoruz. Arıza, bakım, montaj gibi durumlarda tereddütte kalmadan bizi arayın ve işinin ehli olan ustalarımız bunları sizlerin yerine yapsın. Sizlere hizmet vermek bizlere de mutluluk verir.


Ataşehir Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

3 Yorum

 • Reply
  Sefa

  Yıllardan beridir evimde Rubenis marka klima kullanıyorum. Fakat geçtiğimiz hafta klimam çalışmayarak E8 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Rubenis Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi klimamda elektrostatik toz birikmesinin yaşandığını söyleyip klimama temizlik uyguladı. Temizlikten sonra arıza kodu ve sorunum ortadan kalktı.

 • Reply
  Fatih

  Evimizde doğalgaz kullanmadığımız için kışın da klima ile ısınıyoruz. Rubenis markasına ait klima kullanıyorum. Geçen gün sürekli aşağı bahçeye su akıtmaya başlayınca Rubenis Servis Ataşehir ile iletişime geçerek arızayı bildirmem üzerine yönlendirdikleri ekip gün içerisinde gelerek problemi çözdüler ve klimam şu an sorunsuz çalışıyor.

 • Reply
  Adnan

  Kullanmış olduğum klimanın bakımlarına önem veririm. Düzenli olarak yaptırıyordum. Ancak servisler çok yüksek fiyat istiyorlardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Rubenis servis Ataşehir’i aradım. Bakım kaydımı yaptılar. Fiyatları beni memnun etti. Gelen personelin klimayı nasıl kullanmam gerektiği konusunda da bilgi verdiler. Böyle içten firmaların olması çok memnun edici.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now Button444 78 56