İstanbul

Rubenis Servis Fatih

Rubenis Servis Fatih uzun senelerdir İstanbul’un Fatih ilçesinde klima bakım, onarım, montaj hizmetlerini gerçekleştiren yaygın servis ağına sahip bir teknik servis firmasıdır. Uzun senelerden beri siz değerli müşterilerimize klima alanında hizmet veren firmamız kalitesinden asla ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz siz değerli müşterilerimize en hızlı, en güvenilir hizmeti garantili bir şekilde sunmaktır. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadromuz sürekli gelişen teknoloji ile birlikte kendini eğitiyor, geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviye tutmak için çalışıyor. Kaliteli işçilik, orijinal yedek parça ve deneyimli personele sahip olan firmamız sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrası da siz değerli müşterilerimize teknik desteğini sürdürmeye devam etmektedir.

Bunun yanı sıra firmamız vermiş olduğu hizmetlere 1 yıl süreyle garanti vermektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz korunmakta, firmamız da vermiş olduğu hizmetin arkasında durduğunu göstermektedir. Siz de kaliteli hizmete karşılık ekonomik bir tek servis arayışındaysanız bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize klima alanında hizmet vermeye daima hazır.


Servis Adı MEHMET TUNCAY MESA TEKNİK SERVİS
Açık Adres Bilgisi: İBRAHİM ÇAVUŞ MAH. HACI CAFER SK. NO: 24/A ÇAPA FATİH
Rubenis İletişim: 0 212 588 70 75
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00


Servis Adı BEKİR NURAL STAR KLİMA
Açık Adres Bilgisi: HÜSEYİNAĞA CAMİ SENCERGEYİK İŞ HANI BEYAZIT
Rubenis İletişim: 0 212 527 87 16
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 07:51 – 20:15
Cumartesi : 09:12 – 18:36


Servis Adı YILMAZ SUGETİREN YILMAZ SUGETİREN
Açık Adres Bilgisi: BALÇIK SK. NO:24 KOCAMUSTAFAPAŞA
Rubenis İletişim: 0 212 530 40 54
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:18 – 20:29
Cumartesi : 09:52 – 18:11

  • Ayfer K.

    Klima seçiminde her mevsimde Rubenis markasına güvenebilir miyiz? Rubenis Servis Fatih olanağı bulunan bir marka olarak öneriyor musunuz? Parça sorunu gibi kronik sorunlar yaşar mıyız diye çok merak ediyoruz ve vereceğiniz cevap tercihimizi şekillendirecek. Klimamızı uzun süreli olarak kullanmak istiyoruz ve ayırdığımız bütçe de şu an Rubenis markalı klima alternatifleri için uygun duruyor

  • Ezgi

    İnternette Rubenis klima için yaptığım araştırmalarda herkes daha ağırlıklı olarak Rubenis’ in bilinen bir marka olmadığı en azından klimalarındaki performans ve servis hizmetleri konusunda yetersiz kalacağı yönünde yorumlarda bulunuyor. Ama kimse aldığı kötü bir servis hizmetinden bahsetmemiş. Şu an ev için yeterli özelliklere sahip bir Rubenis klima kampanyada yaz gelmeden önce almak istiyorum ama Rubenis Servis Fatih merkezinin hizmetlerinin nasıl olacağını bilmediğimden, karar veremedim. Deneyim etmiş olanların yorumlarını bekliyorum.

  • Mahmut

    Klima konusunda tercihimi yılların tecrübesine sahip olan Rubenis markasından yana kullandım. Benim için her açıdan daha iyi bir seçenek olarak görünüyordu. Klima ilk zamanlarda tam benim istediğim gibi iyi bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde klimanın eskisi gibi sessiz çalışmadığını fark ettik. Ne yaptıysak klimanın gürültülü çalışma sorunundan bir türlü kurtulamadık. Bizde bizi oldukça rahatsız eden bu konudan kurtulmak için Rubenis Servis Fatih adresinin yolunu tuttuk. Klimanın sesli çalışma sorununun fan motorundan kaynaklı olduğu ve burada bir arızanın olduğunu söylediler. Çok kısa bir süre içinde arızanın tamirini sağlarken, bu şekilde herhangi bir zaman kaybı yaşamadan arıza sorununa da sonuç getirdiler.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com