İstanbul

Rubenis Servis Kağıthane

Rubenis markası, sadece klima alanında üretim yapan ve bu alanda kendini kanıtlamış, sürekli kendini geliştiren markalardan birisidir. Ayrıca Rubenis, çalıştığı firmaları belirlerken kaliteyi her zaman ön planda tutmakta olan bir firma olmakla birlikte çalışma prensibi olarak disiplin, marka sadakatinde gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerle de saygın bir kariyer yapmış durumdadır. Konu elektronik eşyalar olunca, markanın kalitesine bakmaksızın arızalar ile karşılaşılabilmektedir.

Rubenis markasına ait klimalarda kullanıcıların da en çok sorduğu sorulardan birisi arızaların neyden kaynaklandığı. Fakat bu hiçbir zaman hiçbir elektronik eşya için cevabı net olan bir soru olmadığı için klimanız arızalandığında teknik servise götürmeniz gerekmektedir.

Biz de Rubenis Servis Kağıthane şubesi olarak Kağıthane civarında, arıza, montaj, bakım hizmetleri veren bir ekibiz. Ekibimiz alanında uzman, profesyonel kadrosu ile arızanın yanında montaj ve bakım hizmetleri de veren bir ekip olarak kullanıcılardan da oldukça olumlu yorumlar alıyor. Eğer ki klimanız ile alakalı bir problem yaşıyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.


Kağıthane Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 621 42 11
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Semih

    Senelerdir büyük bir memnuniyet ile kullanmakta olduğumuz Rubenis marka klimamız son zamanlarda oldukça gürültülü çalışmaya başladı. Gece açtığımız zamanlar bizi uyandıracak kadar gürültülü çalışan klimamızı Kağıthane gibi büyük bir ilçede tamir edecek bir teknik servis bulamadık. Son çare olarak burdan yazmak istedim. Kağıthane’de Rubenis marka klimamızın gürültü problemini çözecek bir teknik servis arıyorum.

  • Oğuzhan

    Klima satın alırken kaliteli olsun diye Rubenis markasını tercih etmiştik. Fakat aldığımızdan bu yana geçen 5 senelik süreçte her sene başka bir arıza çıkarmaya başladı. Son olarak Klimam bilinmedik bir arıza kodunu vermeye başladı. Ben de Rubenis Servis Kağıthane şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip dış hava sensöründe problem olduğunu söyleyerek değişim yaptı. Bu sebeple bu yaz aylarında mağdur etmeyen ekibe çok teşekkür ederim.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com