İstanbul

Rubenis Servis Tuzla

Elektronik aletlerin kullanıma bağlı olarak arızalanması kaçınılmazdır. Birçok kullanıcı arızaların neden olduğunu merak etmektedir. Bu arızaların henüz tam olarak neden kaynaklandığı bilinmemekle birlikte sebepleri de arıza kodlarına göre değişir. Bu arıza kodları da aynı zamanda markadan markaya ve modeller arasında değiştiği bilinmektedir.

Klimalar ise yazın serinlemek için kullanılsa da kışın ısıtmak için kullanan ev sayısı oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü hangi mevsim olursa olsun kullanıcıların klimaları arızalandığında internette arattıkları ilk şey yetkili ve güvenilir servistir. Rubenis markasına ait klimaları kullanan kullanıcıların gönül rahatlığı ile ulaşıp arıza bildirecekleri servis olan Rubenis Servis Tuzla şubesi her gün hizmetinizde.

Uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile kullanıcılar tarafından oldukça olumlu dönüşler sağlayan şubemiz Tuzla ve çevresinde arıza bildirimi yapıp güvenle klimanızı teslim edeceğiniz servislerden birisidir. Arıza bildiriminin yanında montaj, bakım gibi hizmetlerimiz de olduğu için tüm bu isteklerinizi/bildirimlerinizi bize iletebilir güncel fiyatları öğrenmek ve ayrıca müşteri hizmetlerimizden her türlü bilgiyi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tuzla Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Aslıhan

    Tuzla ilçesinde özel, tanınmış bir bankada şube müdürüyüm. Uzun süredir şubemizde Rubenis marka klima kullanıyoruz. Ancak son bir aydır kullanmakta olduğumuz klima oldukça yoğun bir şekilde gürültü çıkarmaya başladı. Çağırdığım iki tane teknik servis de gelip tamir ettikten sadece bir hafta sonra tekrar aynı gürültüyü çıkarıyordu. En son karşılaştığım Rubenis Servis Tuzla şubesi sorunun başka yerden kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi için bizden süre istediler. Geçen sürenin ardından takılan parçayla klimamız bir daha asla gürültülü şekilde çalışmadı.

  • Emel

    Her sene havaların ısıması ve baharın gelişiyle birlikte klimalarımı bakıma sokarım. Çünkü bilirim ki; elektronik eşyalar, hele ki yaz aylarında evin demirbaşı olarak nitelendirilen klimanın arıza yapmaması için bakımlarının yapılması gerekir. Her sene olduğu gibi bu sene de periyodik bakım için Rubenis Servis Tuzla ile irtibata geçtim. Gelen ekip kısa süre içerisinde özenle klimamın bakımını yapıp gitti. Bana da kendilerine teşekkür etmek kaldı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com