İstanbul

Rubenis Servis Ümraniye

Klima hepimizin hayatında önemli bir yer kaplar. Yazları serinlemek kışları ise ısınmak için kullanırız. Teknolojinin en güzel ürünlerinden birisi olan bu ürünü alırken dikkat etmemiz gereken çok fazla şey vardır. Bu kadar detayın içerisinden bir klima almanız gerektiğinde günlerce, haftalarca hatta ve hatta aylarca araştırma yapılabiliyor.

Bu iş herkes için çok can sıkıcıdır. Biz Rubenis olarak siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle kanıtladık. Yüzlerce marka arasında sıkışıp kalmak yerine gözünüz kapalı bir şekilde bizi tercih ederek kaliteye ve uygun fiyata kolayca ulaşabilirsiniz. Biz üretimimizde kaliteyi ilke edinmiş olsak da düzenli bakım yapılmadığında ve yanlış kullanım durumlarında klimaların arıza vermesi kaçınılmaz bir durumdur. Bakım ve arıza işlerinde de tercih edilen teknik servisin kalitesi önemlidir.

Biz Rubenis Servis Ümraniye olarak bakım ve arıza işlerinde ulaşabileceğiniz en güvenilir servis olduğumuzu söyleyebiliriz. Bakım ve tamirat durumlarında taktığımız her yüksek kalitedeki parçaya 1 yıl geçerli garanti de veriyoruz. Donanımlı teknik ekibimiz ile birlikte Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız.


Servis Adı KENAN IŞIK ATILIM TEKNİK KLİMA LTD.ŞTİ.
Açık Adres Bilgisi: ATAKENT MAH. REŞİTPAŞA CAD. DADALOĞLU SK. NO:34/B
Rubenis İletişim: 0 216 344 50 55
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Haşim M.

  Ümraniye’ye yeni taşındık ve eski klimamızı da buraya naklettirdik. Ancak yeni evimizde eskisi gibi iyi çalışmıyordu. Önceden hiç ısınma problemimiz yoktu. Bunun izolasyondan kaynaklı olabileceğini de düşündük. Ancak öncelikle klimamıza baktırmak istedik. Bu amaçla ilgili birim olan Rubenis Servis Ümraniye şubesini klima tamiri için aradık. Gelip baktıklarında klimamızın filtresinin çok kirlendiğini ve bakımının aksatıldığını söylediler. Gerekli temizliği yaptılar, klimamız eski performansına kavuştu. İlgili servise teşekkür ediyoruz.

 • Mansur A.

  Kullandığım her elektronik cihazda olduğu gibi Rubenis klimam da uzun yılladır bana fazlasıyla yardımcı oldu ama garanti süresinin bitmesinden sadece 2 ay sonra 10 derecenin üzerine çıkmamaya başladı. Evde ısınamaz duruma geldim artık. Bana çıkartabilecekleri faturadan biraz korka korka da olsa Ümraniye Rubenis Servis merkezini aradım. Geldiler ve cihazı kontrol edip, çok cüzi bir şekilde sorunu çözdüler. Sadece Ümraniye’ de mi hizmetleri böyle yoksa Türkiye’ nin her yerinde mi böyle bilmiyorum ama Rubenis’ in özel servis hizmetleri çok iyi.

 • Rubenis Klimalarınız Ümraniye'de Bize Emanet | Maiotik

  […] teknolojisine uygun olarak şekillendirilen özel Rubenis Servis Ümraniye merkezinin servis altyapısı, en yeni modellerdeki sorunlarda dahi tüketicilere yardımcı olma […]

 • Mustafa

  Yaz aylarında sıcağın altında kavrulmamak için ofis ikinci el bir klima aldım. En azından soğuğu yiyip altından pişmekten iyidir diye düşündüm. Arıza çıkartıp beni sinirden terleteceğini bilsem hiç almazdım. Yetkili servisi arıyorum, garanti kapsamında değil gelemeyiz diyor. Ücretli gelin diyorum, yoğunuz diyor. Özel servisleri arıyorum, çok yoğunuz iki gün sonra ancak diyor. Tam klimayı söküp atıcaktım bir arkadaşım Rubenis Servis Ümraniye’yi önerdi. Neyse uzun lafın kısası arkadaşları aradık gelip bir saat içinde arızayı çözdüler. Hem sinirim geçti hem ferahladım. Sağolsunlar arkadaşlara bir çay ısmarlayayım dedim çok işimiz var dediler. Gerçekten adamlar çalışma aşkıyla yanıyor. Helal olsun. Herkese mutlaka tavsiye ederim.

 • Elif

  Yazları ve kışları aktif olarak kullanmış olduğum klima yazın sıcağı ortasında arıza vererek oldukça sorun yaratmaya başladı. Bunaltıcı hava yüzünden hemen Rubenis Servis Ümraniye ile iletişime geçerek, klimanın tamiri için ekip göndermelerini rica ettim. Kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde dönüş yaparak, ekipleri evime yönlendirdiler. Hem klima bakımı yapıldı hem de arızası giderildi.

 • Fırat

  Yıllardır almak istediğim klima için tercihimi en çok beğenilen markalardan biri olan Rubenis’ten yana kullandım. Böylelikle bizi çok zorlayan yaz aylarını bundan sonra daha kolay şekilde atlatmış olacaktık. Rubenis’ten aldığım bu klimadan ilk zamanlarda oldukça memnundum. Fiyat ve performans açısından benim için doğru bir tercih olmuştu. Ancak zamanla klimanın performansında sorunların olduğunu fark ettim. Eskisinden daha sesli çalışıyor ve sesi rahatsız edici bir düzeye ulaşıyordu. Bizim için artık sıkıntı durumuna varan bu sorunu çözmek için Ümraniye Rubenis Servisi adresinden yardım almaya karar verdik. Servis fan motorunu kontrol ederek fanın değiştirilmesine karar verdi. Servis sayesinde oldukça kısa bir süre içinde klimanın sesli çalışması sorunundan bu şekilde kurtulmuş olduk.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com