İstanbul

Rubenis Servis Sultanbeyli

Evimizi ve iş yerlerimizi soğutma ve ısıtmada klima çok tercih edilen bir seçenektir. kullanım alanına göre büyüklüğü, kapasitesi değişen klimaları alırken bir çok özelliği göz önünde bulundurmalıyız. Bir klimada aradığımız bütün özellikleri bulunduran ve hesaplı olanı bulmak haftalarımızı bazen de aylarımızı alabiliyor.

Bu sıkıcı işle hiç uğraşmamanın en basit yolu Rubenis marka klima alabileceğiniz bir yetkili servise gitmektir. Kaliteyi uygun fiyata kolayca alabilirsiniz. Üretim sürecinde işinde başarılı ve deneyimli mühendislerimiz ve yüksek kalite parçalarımızla kaliteden ödün vermiyoruz. Fakat biz ne kadar kaliteli üretim yaparsak yapalım düzenli bakım yaptırılmaması ve yanlış, dikkatsiz kullanım klimayı bozabilir.

Klimanın kullanım ömrünün uzaması için düzenli bakım çok önemlidir. Klimanız herhangi bir arıza verdiğinde ya da bakım zamanı geldiğinde hiç şüphe duymadan Rubenis Servis Sultanbeyli şubemizi tercih edebilirsiniz. Bakım ve onarımda taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Pazar günleri hariç haftanın her günü siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti sunabilmek için buradayız.


Servis Adı EYÜP ÖZKAN MANSUR TEKNİK
Açık Adres Bilgisi: MECİDİYE MAH. AMASYA CAD. NO:17 SULTANBEYLİ
Rubenis İletişim: 0 216 419 87 50
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Birgül E.

  Ofiste uzun süredir kullandığımız Rubenis klimadan gerçekten memnun olduğumuzdan, eve de bir tane almaya karar verdim. Ancak Sultanbeyli’ nde servis konusunda fazlasıyla tereddütlerim var. Diğer marka ev eşyalarındaki arızalarda servisi konusunda yaşadığım deneyimlerimden, ama Rubenis servisinin bu bölgede nasıl olduğunu bilmiyorum. Rubenis Servis Sultanbeyli bölgesinde nasıl? Sorun yaşatıyor mu? Ekonomik mi?

 • Ecem K.

  Bir arkadaşımın ısrarı üzerine kampanyada olan Rubenis klimadan eve bir tane aldım. Klimanın performans ve kullanımı gerçekten de arkadaşımın önerdiği gibi kaliteli ve iyi. Ancak benim merak ettiğim Rubenis Servis Sultanbeyli merkezinin özel klima servisi hizmetlerinin nasıl olduğu ki bu konuda bilgi vereceklere şimdiden teşekkür ederim.

 • Sultanbeyli Rubenis Klima Bakım Servisi | Parafikir

  […] hem de yaşam alanlarında yüksek konfor standartlarının yakalanmasına yardımcı oluyor. Rubenis Servis Sultanbeyli merkezimiz ise Rubenis klimalarınızda yaşadığınız tüm sorunlarda sizlerin yanında […]

 • Tuğsan C.

  Sürekli çalıştığımdan ve evde birileri olmadığından mesai saatleri içerisinde Rubenis klima için servis hizmeti almakta zorlanıyorum. Çok az bir zaman ayırabildiğimde de kendim yapamayacağımdan, Rubenis Servis Sultanbeyli merkezini arıyorum ve teknik personellerini gönderip, klimanın yıllık periyodik bakımını yapıyorlar. Gerçekten çok hızlı oldukları gibi sizin zorlu durumunuzu anlayarak, ona göre en uygun uygulama planlamasını yapıyorlar. Böylelikle hiçbir sorun yaşamadan klimanın yılda en az 2 defa akımını yaptırıyorum. Rubenis klimalarında gerçekten çok kaliteli olmasından serinleme ve ısınma konusunda sorunsuz şekilde kullanıyorum. Bakım işlemleri sırasında personeller, bana tavsiyelerde bulunuyor ve olası arızalara ilişkin uyarılarda bulunuyor. Bu tip hizmet yaklaşımları ile gerçekten müşteri memnuniyetini düşünen bir servis merkezi.

 • Murat

  Rubenis RB T INV 09 9000 BTU klimam 12 metre karelik küçük bir odamı bile ısıtmıyor. Bu sorunu çözebilecek bir özel servis aramaktayım. Yardımcı olmanızı bekliyorum

 • Rafet

  Rubenis marka klimamız ilk aldığımız güne göre biraz daha gürültülü şekilde çalışıyordu. Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullandığımız klimanın çalışma sesi oldukça rahatsızlık verici durumdaydı. Sorunun nasıl çözüleceğine dair her şeyi denesekte, bir türlü konunun üstesinden gelemedik. Bizde bu durumda fazla zaman kaybetmeden klimanın sorununa çözüm için servise danışmaya karar verdik. Rubenis servis Sultanbeyli uzun zamandır yaşadığımız bu sorundan bizi tamamen kurtardı. Ustalar klimanın ve sistemin kontrolünü yaptıktan hemen sonra, ekovatın sesli çalıştığını tespit etti. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra klimadan tıpkı eskiden olduğu gibi yine verim almaya başladık. Rubenis marka klimamız ilk aldığımız gibi şuan çok sessiz bir şekilde çalışıyor.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com