İstanbul

Rubenis Servis Pendik

Evimizi ısıtma ve soğutmada çok büyük bir rol oynayan klimalar bütün teknolojik aletler gibi arıza yapabilir, bakıma ihtiyacı olabilir. Biz Rubenis Servis Pendik şubemiz olarak müşterilerimizin klima bakımı ve tamir ihtiyaçlarında akıla gelen ilk tercih olmaktan gurur duyuyoruz .

Motor arızası, uzaktan kumanda alıcısı veya vericisinin arızası, fan ile ilgili sıkıntılar ve benzeri durumlarda evinize gelip bu sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Pazar günü haricinde haftanın 6 günü bizimle irtibata geçip uzman, deneyimli, profesyonel teknik elemanlarımız ile birlikte bakım ve onarımı için bize güvenebilirsiniz.

Klimanızın bakım zamanlarında sizi bilgilendirir ve evinize gelip zamanında bakımını yaptırırsanız, klimanın arıza çıkarma riskini düşürürsünüz. Buna rağmen parça değişikliği isteyen bir arıza durumunda evinize gelip parçayı değiştirir ve bunun üstüne size 1 yıllık bir garanti veririz. Çünkü müşteri memnuniyeti ve bize olan güveni şubemiz ve markamız adına bizim için çok önemlidir. Uzun yıllardır başarı oranımız firmamız olarak çok yüksek. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.


Servis Adı AHMET AYVAZ EMEK SOĞUTMA
Açık Adres Bilgisi: ŞEHİT FETHİ C. NO:89/1 PENDİK
Rubenis İletişim: 0 216 354 01 17
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Yeliz M.

  Çok övüldüğünden aldığım Rubenis marka klimam 2 boyunca ısıtma yapmadı. Kendim çözebilirim diye önce internette araştırma yaptım ancak elle tutulur bir sonuca varamadım. Bunun sonucunda Rubenis Servis Pendik merkezini aradım, kendileri klimalarda ısıtmama sorunun neden olabileceğine dair olasılıkları listelediler ve önceliği en ekonomik şekilde çözüme verdiler ki zaten sorunda ilk denemelerinde çözüldü. Gerçekten memnun kaldım.

 • Ahmet N.

  Rubenis marka klima aldık, kurulumu ve ilk çalıştırmasıyla ilgili gelen servis gayet ilgiliydi. Klimamız da son zamana kadar iyi çalışıyordu. Son bir aydır eskisi kadar iyi ısıtmadığını fark ettik. Servis çağırmak için internetten Rubenis Servis Pendik diye araştırdık biraz. Çağırdığımız servis bakımı ihmal ettiğimiz için klimanın gücünün azaldığını söyledi. Filtre temizliğini ve bakımını yaptılar, sonrasında klimamız canavar gibi çalışmaya başladı. Çok memnunuz, Rubenis klima ve servisi tavsiye ediyoruz.

 • Ayhan

  Evimizin güney cephe olması sebebiyle bütün gün yaz aylarında resmen eriyoruz. Kiracı değil ev sahibi olduğumuz için evi değiştirme şansımızda yok. Bu nedenden ötürü eşimle birlikte klima almaya karar verdik. Aldığımız klima üç yıl boyunca hiç sıkıntı vermeden çalıştı fakat bu yıl ilk defa soğuk üfleme yapmamaya başladı. Birkaç sokak ötemizde bulunan Pendik Rubenis Servis’e telefon ederek durumu bildirdim. Birkaç dakika sonra hemen kapıyı çaldılar. Öncelikle klimada incelemeler yaptılar ve birkaç yıldır gaz verilmediği için ayarının bozulduğunu söylediler. Ben onay verdikten sonra klimama gaz verdiler ve bakımlarını yaptılar. Son işlemler tamamlandıktan sonra onlar evden çıkana kadar bile içerisi buz gibi olmuştu. Tüm çalışanlara teşekkürü borç bilirim.

 • Yüksel

  Yaz aylarını daha iyi şekilde geçirebilmek adına, klima konusunda tercihim Rubenis markasından yana oldu. Böylelikle yaz aylarında can sıkıcı boyutlara ulaşan sıcaklardan da bir süreliğine kurtulmuş olacaktım. Markadan seçmiş olduğum klima bir süre boyunca beklentimin üstünde bir performans sergiledi. Daha sonrasında ise, ilk kullanıma nazaran performansında düşüşler meydana geldiğini gördüm. Durumun bu şekilde olmasından dolayı vakit kaybetmeden Rubenis Servis Pendik şubesinin yolunu tutmaya karar verdim. Servis klimanın düzenli bir şekilde temizliğinin yapılmadığından dolayı performans sorunları ortaya çıktığını belirtti. Temizliği düzenli bir şekilde yapıldığında klimanın ömrü biraz daha uzun olurken, aynı zamanda performansının da en iyi hale çekilebileceğinden bahsetti. Bundan sonraki aşamada klimanın düzenli bir şekilde bakımını yapmaya çalışacağım.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com