İstanbul

Rubenis Servis Maltepe

Klima markaları arasında kendini kanıtlamış ve sadece bu alanda hizmet verdiği için güvenilirliği de yüksek olan Rubenis markasına ait klimalar çoğu kişi tarafından severek kullanılan klimalar arasındadır.

Klima sektöründe hayatınızı zenginleştirecek yepyeni teknolojilere imza atmak, bu teknolojileri her koşulda en uygun fiyata sunacak güce sahip olmak gibi bir vizyona sahip Rubenis markası bu vizyonu sayesinde yaşamınızı rahatlatacak seçenekler ve belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunar.

Elektronik eşyalar kullanıma bağlı olarak belirli bir yerden sonra arıza vermektedir ve kullanıcıların özellikle garanti süresi de bitmişse en çok aradığı şey bu arızalardan sonra güvenilir bir servistir. Bu sebep ile Maltepe ve çevresinde iseniz Rubenis markasına ait klimalarınızın arızalanması durumunda Rubenis Servis Maltepe şubesi olarak alanında uzman, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile arıza da dahil olmak üzere montaj, bakım gibi hizmetler vermek için sizleri bekliyoruz.

İlgili telefon numarası ile de ulaşıp hizmet fiyat bilgisi almanız için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz durumunda müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız da yardımcı olacaklardır.


Maltepe Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Selim

    Maltepe’de bulunan ayakkabı atölyemin ofisinde hem ısınmak hem de yaz aylarında serinlemek için Rubenis marka klima kullanıyorum. Yıllardır hiçbri arızasıyla karşılaşmadığım klimam bir gün çalıştırırken işyerindeki tüm sigortaları attırmaya başladı. Bu durum işlerin aksamasına neden olacağı için hemen teknik servisi aradım. Çağırdığım Rubenis Servis Maltepe şubesi klimamın aşırı akımdan dolayı korumaya aldığı için sigortaların attığını söyledi. Birkaç saat içinde sorunu çözerek işlerin aksamasına mani oldular.

  • Sedef

    2 hafta önce, uzun zamandır kulllandığım Rubenis markasına ait klimasını kullanıyorum. Geçenlerde soğutma modunda çalıştırdığım halde klima salonu soğutmadı ve programı değiştirmeme rağmen problem devam edince Rubenis Servis Maltepe ile konuşarak arıza bildirdim ve yönlendirdikleri ekip kablodan kaynaklanan arızayı yerinde çözdüler. Bu sebeple bu servisi herkese öneriyorum çevremde.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com