İstanbul

Rubenis Servis Çekmeköy

Klimanızda yaşanan arızaların gidermek ya da meydana gelesi olası arızaların önüne geçmek için bakım yapmak ve montaj hizmetlerini sağlayana kurumlar teknik servis olarak adlandırılır. Rubenis Servis Çekmeköy ekibi olarak biz de klimalarınızın sorunlarının çözümü, klimalarınızın montajı ve bakımı için hizmetinizdeyiz.

Rubenis markası ülkemizde çok yaygın kullanılan ve adını kanıtlamış markalar arasında yer alır. Üretmiş olduğu klimalarda bugün birçok evi soğutma ve ısıtma görevini üstlenmiştir. Klimalar her mevsim sıklık ile kullanıldığı için en fazla arıza bildirimi olan ürünlerden bir tanesidir.

Aynı zamanda bilindiği üzere çok sık kullanılan bu elektronik eşyaların yıllık olarak kendi servislerine ya da teknik destek veren uzman bir ekibe bakımlarının yaptırılması gereklidir. Bakımsızlıktan arızalandığında değil de arızalanmadan önce cüzi bir miktara yaptığımız bakım için iletişime geçmenizi öneririz. Çoğu alanında uzman kişilerden oluşan müşterilerden de tam not alan güler yüzlü ekibimiz ile tüm bu hizmetleri vermek için bir telefon kadar uzağındayız. Klimanız için Çekmeköy çevresinde, en güvenli ve profesyonel kombi hizmeti için bizi arayabilir, fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.


Çekmeköy Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 621 42 11
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

/center>

  • Melis

    İşletmiş olduğum küçük terzi atölyemde Rubenis marka klima kullanıyorum. Bir gün klimamın içinden garip sesler gelmeye başladı. Ben de motoru yanar endişesiyle hemen klimayı sigortadan tamamen kapattım. Yakın zamanda garantisi bittiği için çağırdığım Rubenis Servis Çekmeköy telaşlanacak bir şey olmadığını söyleyerek iç üniteye izolasyon yaptıı. Artık klimam çok sessiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

  • Naz

    Akademik çalışmalar yürüten bir laboratuvarda öğrenciyim ve bitki ile çalıştığımız için laboratuvarımızda salon tipi klima ile bitki odasını stabil sıcaklıkta tutuyoruz. Oda sıcaklığında çalışamadığımız için odayı soğutmamız gerekiyor Rubenis markasına ait salon tipi klimam arızalanınca Rubenis Servis Çekmeköy ile iletişime geçerek arıza bildirdim ve yönlendirdikleri ekip anında ve yerinde arızayı giderdi.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com