İstanbul

Rubenis Servis Sancaktepe

Rubenis markası özel olarak sadece klima üretimi ve hizmeti nedeni ile alanında öncü markalardan birisidir. Çalışma prensibi olarak disiplini, marka sadakatine karşı gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerde de saygın bir isim ve kariyer yapmış durumda olan Rubenis markasının klimaları tercih edilenler tarafından oldukça memnun olunmakla birlikte geri dönüşlerin de çok olumlu olduğu markalardan birisidir.

Klima denildiğinde akla gelen yaz mevsimi dışında bu elektronik eşyalar kışın da kullanıldığı için beraberinde kullanıcı hatasından ya da kullanım sürelerinin dolmasından kaynaklı olarak arızaları da getirmektedir. Bu sebep ile kullanıcıların güvenilir ve profesyonel bir servis çok sık aradıkları kriterler arasındadır.

Rubenis Servis Sancaktepe şubesi, Sancaktepe çevresinde montaj, bakım, arıza hizmetleri veren servisler arasındadır. Klimanızın arıza, montaj ya da bakım hizmeti için güvenilir bir servis arıyorsanız uzman ve gelişmiş kadromuz size bir telefon kadar uzakta. Fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz ise ilgili iletişim numarasından müşteri hizmetlerimize ulaşarak gerekli bilgiyi ve yardımı alabilirsiniz.


Sancaktepe Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Necati

    Evimizde kullandığımız Rubenis marka klimamızı genelde yaz aylarında serinlemek için kullanıyoruz. Ancak geçtiğimiz kış kombimiz arızalanınca kullanmak istedik. Fakat ne yazıkki yazın soğuturken gösterdiği performası kışın ısıtırken gösteremedi. Klimamızı ilk aldığımız seneler kışın da ısıtıyordu ancak bu kış ısıtamadı. Biz de hemen Rubenis Servis Sancaktepe ile iletişime geçtik. Gelen ekip yaptığı küçük birkaç ayarla sorunumuzu çözerek klimamızdan ilk günkü performası almamızı sağladı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com