İstanbul

Rubenis Servis Kadıköy

Rubenis markası üretmiş olduğu kaliteli klimalarla birçok kullanıcın ilk tercihi olmuştur. Bilindiği üzere klimalar şüphesiz her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından birisidir. Özellikle yaz mevsiminde ülkemizin konumu göz önüne alındığında klima bir can simidi konumunda. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı klimalar da arızalanabilmektedir. Kullanıcının mağdur olmaması adına onarımın çok kısa bir süre içerisinde güvenilir bir teknik servis tarafından giderilmesi gerekir.

Kadıköy ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için her türlü sebepten çıkan arıza ve düzenli bakım yaptırılması gerektiğinde Rubenis Servis Kadıköy şubemiz en güvenilir seçenektir. Bize ulaştığınız takdirde bakım ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya bakım için geldiysek işimizi evde yapıyoruz.

Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız.


Kadıköy Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Aslı

    Kadıköy ilçesinde 10 kişinin çalıştığı bir yayınevim var. Yaz aylarında yayınevimiz fazla güneş aldığından klima almak şarttı. Ben de internetten araştırma yaparak Rubenis marka klima almaya karar verdim. Yaklaşık 5 yıldır sorunsuz çalışan klimam yakın zamanda yoğun bir koku vermeye başladı. Başlarda kendiliğinden geçer dedim, ama geçeceği yoktu. Aramış olduğum Rubenis Servis Kadıköy aynı gün gelip temizlik ve bakımını yaptıktan sonra biz de kötü kokudan kurtulmuş olduk.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com