İstanbul

Rubenis Servis Kartal

Klima denildiği zaman akla yaz mevsimi gelse de kışın doğalgaz ile ısınmayı tercih etmeyen evlerin kurtarıcısı klimalar olarak bilinir. Bu sebep ile her mevsim kullanılan elektronik eşyaların da sorunlarının oluşması kaçınılmaz oluyor.

Rubenis markası 1980 yılında kurulan ve salon, kaset, duvar ve mobil modelleri olmak üzere çeşitli klima modellerine sahip, klima alanında oldukça geniş perspektif ile hizmet veren markalardan birisidir. Sadece bu klima üretmesi ve bu alanda hizmet vermesi ise onu diğer markalardan ayıran en önemli özelliklerden birisidir. Arıza durumunda ulaşmanız için Rubenis markasının birçok servisi bulunur.

Rubenis Servis Kartal şubesi Kartal çevresinde klima arızası yaşamanız durumunda size en yakın şubelerden birisi olacaktır. Sadece klima arızası değil aynı zaman da montaj, bakım gibi teknik bilgi gerektiren konularda da oldukça iyi referanslara sahip şubemiz için bu hizmetleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ekip olarak her gün kendini geliştiren, güler yüzlü profesyonel kadromuz ile size klima sorunlarınızda çözüm sunmak için bir telefon kadar uzağınızdayız.


Kartal Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Ahmet

    Uuzun seneler başka ülkelerde sürekli gezdikten sonra geçtiğimiz ay babamların Kartal’da bulunan evine taşındım. Evlerinde Rubenis marka eski bir klima vardı. Fakat çalışmıyordu. Ben de yeni bir klima almak yerine Rubenis Servis Kartal ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi klima gazının bittiğini söyleyerek klimamızın gazını doldurdu. Gaz dolumundan sonra klimamız çalışmaya devam etti.

  • Seher

    Klima yaz aylarında olduğu gibi evinde doğalgaz kullanmayanların da kışın eli ayağı olduğu için kışın bozulmasın diye üstüne titrenen elektronik eşyalardan biridir. Geçenlerde Rubenis markasına ait klimamız arızalanınca hiç kurcalamadan durumu Rubenis Servis Kartal şubesine bildirdim. Bunun üzerine ertesi gün gelen ekip arızayı gidererek bizi ısınma derdinden kurtarmış oldular

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com