İstanbul

Rubenis Servis Sarıyer

Yaz ayları başta olmak üzere dört mevsimde de kuşkusuz klimalar her evin olmazsa olmaz elektronik eşyalarının başında gelir. Ancak bazen kullanıcı kaynaklı bazen ise klimanın kullanım ömrü göz önüne alındığında klimalarda arızlar meydana gelebilmektedir.

Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servisi ihtiyacı oluşur. Uzun senelerdir bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayan Rubenis Servis Sarıyer siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır mottosuyla çıkmış olduğu yolda sayısız onarım bakım ve montaj işleri gerçekleştiren firmamız birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler almıştır. Bu nedenle firmamız, müşterilerin komşularına ve yakınlarına tavsiye ettiği teknik servis konumuna gelmiştir.

Alanında uzmanlaşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük keyif alır. Uygun fiyat ile kaliteli hizmeti tek çatıda altında birleştiren firmamızda hizmet almak ayrıcalıktır. Sizin de Rubenis marka klimanızla ilgili herhangi bir sorununuz var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşan teknisyenlerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır. Unutmayın kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Servis Adı HİSAR TEKNİK SERVİS OLCAY BAYARSLAN
Açık Adres Bilgisi: BAĞLAR MEVKİİ NURİ PAŞA CAD. NO:126/B YENİKÖY SARIYER
Rubenis İletişim: 0 212 223 27 96
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

  • Güray Y.

    Daha önce hiçbir ürününü kullanmamış olmama rağmen çok güvendiğim bir arkadaşımın önerisiyle eve alacağım klimada Rubenis’ i tercih ettim. Açıkçası çok iyi olmasa da kullanım verimliliğinden gayet memnundum. Birkaç yıldır da servise ihtiyaç duymadan verimli şekilde kullandığım Rubenis klimam 20 derecenin üzerinde ısıtmamaya başladı. Rubenis Servis Sarıyer merkezi bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

  • Samet A.

    Rubenis klimanın neden su damlattığını tam 4 farklı servis ekibi bir türlü çözemediler. Tabi her gelişlerinde de servis ücreti ve yaptıkları müdahalelere göre maliyet çıkarmayı da ihmal etmediler. Ama ortada çözüm yok. İnternette yaptığım araştırma sonucunda bulduğum Rubenis Servis Sarıyer merkezine başvurdum, yarın gelecekler umarım bu defa çözülür, yoksa cihazı çöpe atacağım.

  • Gökhan

    Rubenis her açıdan en çok beğendiğim markaların başında geliyor. Klima ihtiyacımız olduğundan dolayı klimayı da bu çok beğendiğim markadan almaya karar verdik. Hem bütçemize hem de ihtiyaçlarımıza uygun olmak üzere bir model seçtik. Rubenis marka klima ilk zamanlar tam bizim isteğimize uygun bir şekilde çalışırken, sonraki zamanlarda sigortanın sıklıkla atmasına sebep oluyordu. Bu durum çok can sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. Bizde vakit kaybetmeden Rubenis servis Sarıyer adresine ulaşmaya karar verdik. Sorunun kısa devreden kaynaklı olduğunu çok kısa bir süre içinde çözdüler. Kabloları değiştirerek bu sorunun önüne bu şekilde geçilmiş oldu. İşinin ehli ustaları ve konu hakkındaki deneyimiyle klima için yaşadığımız sorunun üstesinden bu şekilde gelmiş olduk.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com