İstanbul

Ataşehir’in En Güvenilir FAKİR Süpürge Servisi

Neredeyse her evde bulunan elektrikli süpürgeler çağımızın olmazsa olmaz olarak nitelendirilen eşyalardan birisidir. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran elektrikli süpürgeler 21.yy teknolojisinin en önemli ürünlerinden birisidir. Elektrikli süpürgeler satın alınacağı zaman günlerce belki de haftalarca araştırma yapılır. Alınacak ürünün hesaplı olması, fiyat performans açısından tutarlılığı ve daha birçok şey göz önüne alınır. Bu özelliklerin hepsini hem kaliteli hem de hesaplı şekilde herhangi bir Fakir şubesinden temin edebilirsiniz.

Fakat Fakir markası her ne kadar kaliteli elektrikli ev aletleri üretmiş olsa da zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızlar yaşanabilmektedir. Bu noktada kullanıcılar için düzgün, işini hakkıyla yapan bir teknik servis ihtiyacı doğar. Kendileri özel bir teknik servis olan Fakir Servis bu konuda gerçekten rakiplerinden birkaç adım öndedir. İstanbul’un her yerine hizmet veren Fakir Servis merkezine arıza kaydı bıraktığınız taktirde adresinize gelir, önce elektrikli süpürgenizi adresinizde onarmayı dener. Arıza büyük ise kendi yerlerine götürür, onarımını tamamladıktan sonra tekrar adresinize getirir.

Eğer sizin de Fakir marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmiş ise 444 88 48 numaralı telefondan veya web sitesi üzerinden Fakir Servis Ataşehir merkezine ulaşabilir, makinenize ait arızayı giderebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibiyle hem hızlı hem de ekonomik hizmet sunan firmaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sizlere hizmet veren firmaya ulaşmak için ilgili telefon numarasını kulllabilirsiniz.

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com