İstanbul

İstanbul Electrolux Teknik Servisi

Küçük ev aletleri ve beyaz eşya konusunda kaliteli markalardan bir tanesi olan Electrolux için yıllardır İstanbul’da özel servis hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun olan müşterilerimiz geri bildirimleri sayesinde firma hakkındaki olumlu düşüncelerini bizlere iletmeye devam ediyor, eğer sizler de firmamız ile ilgili fikir beyan etmek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un yanı sıra birçok büyük il ve ilçede hizmet veren firmamız yıllardır bu sektörün en iyileri arasında olmayı başarmış durumdadır.

Electrolux markasının kalitesini servis hizmetlerimizde görebilirsiniz ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizin teslim edileceğinin de garantisini verebiliriz. Parça değişiminin yanı sıra 1 yıl da işçilik garantisi sunan firmamız sayesinde ürünleriniz 1 yıl boyunca güvencemiz altındadır.

Özel Electrolux Servis firması ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu sürekli olarak belirtiyoruz ve siz değerli müşterilerimizin daha fazla memnun olması, daha kaliteli ürünlere sahip olması için çaba harcıyoruz.

Electrolux özel servis firmasından hizmet alan müşterilerimiz ürünlerinden oldukça memnun çünkü bizler yalnızca servis hizmeti değil, teknik destek hizmeti de sunuyoruz bu sayede insanlar hiçbir ücret ödemeden ürünleri hakkında destek ve bilgi alabiliyor.

Sizler de firmamızdan Electrolux marka ürünleriniz için hizmet almak istiyorsanız 444 7 856 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan hafta içi olduğu gibi hafta sonu da bizlere ulaşabilir ve en uygun günde özel servis hizmetlerimizden kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Site adresi: https://www.electrolux-servis.co

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com