İstanbul

Kadıköy ve Çevresine Özel PROFİLO Servisi

Dünyanın en büyük beyaz eşya üreticilerinden birisi olan Profili tarafından üretilen her bir cihaz yüksek teknolojisiyle yaşam alanlarında yüksek konfor standartları sağlıyor. Gelişmiş fonksiyonları, tasarruflu teknolojileri ile ev işlerini kolaylaştıran Profili beyaz eşya cihazlarının kullanımında çeşitli sorunlarla karşılaşılması da çok doğaldır.

Profili beyaz eşya ürünlerinin kullanımı sırasında herhangi teknik bir arıza ile karşı karşıya kalınması durumunda Profilo Teknik Servis merkezi tarafından uluslararası standartlarda çözümler sağlanmaktadır. Uzman teknikerlerden oluşan dinamik kadrosu ve en yeni Profilo teknolojisine uygun servis altyapısıyla profesyonel servis hizmetleri sağlamaktadır.

Modern çağda zamanın mevcut olan öneminin bilincinde olan Kadıköy Profilo Servisi merkezi tarafından tüm Profile beyaz eşya servisi hizmetleri yüksek süratte sağlanmaktadır. Özellikle tüketicilerin her ihtiyaç duyduğu anda profesyonel teknikerlerin müdahalelerine en hızlı ve en kolay şekilde ulaşabilmesini sağlayacak bir servis ağıyla faaliyet göstermektedir. Bu çerçevede de İstanbul’un tüm ilçelerini kapsayacak şekilde mobil ekiplere sahiptir.

Farklı bölgelere kapsayan çok sayıda tam donanımlı servis aracı ile İstanbul genelinde Profilo beyaz eşya kullanıcılarının her ihtiyaç duyduğu anda yanlarında bulunuyor. Tam donanımlı servis araçları sayesinde Profilo çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi arızaları için yerinde servis müdahaleleri gerçekleştiriyor. Bu sayede tüketicilerin ne servisin gelmesini beklerken ne de cihazın onarımını beklerken uzun zamanlar kaybetmesine neden olmamaya özen gösteriliyor.

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com