Rubenis Arıza Çözümleri

Rubenis Klima P4 Hatası

İklimlendirme teknolojisinin gelişimin öncü markalarından birisi olan ve her zaman gelişime yön veren Rubenis’ in klimaları ile her mekanda tam performanslı bir ısıtma ve serinleme fonksiyonu sağlanabiliyor. Üstelik çevreci teknolojileri ile son derece tasarruflu bir ısınma ve serinleme sağlamakta olan Rubenis markalı klima cihazlarında bulunan dijital gösterge ekranı sayesinde klimanın derece ayarlarından diğer çalışma fonksiyonu durumlarına ilişkin anlık bilgi alımı sağlanabiliyor. Ayrıca Rubenis hata kodları sayesinde klimada meydana gelen bir arıza söz konusu ise hata kodları ile arızanın ne olduğunun anlaşılabilmesi mümkün oluyor. Bu tip arıza kodlarından birisi olarak öne çıkan Rubenis klima P4 hatası da en sık görülen hata kodlarından birisidir.

Rubenis Klima P4 Hatası

Rubenis Klima P4 Hatası Nedir?
Tam performanslı bir çalışma gerçekleştirmekte olan Rubenis klimalarda sıkça görülebilen Rubenis klima P4 hatası temel olarak Rubenis hata kodları listesine göre klimada bulunan dahili birimin hava kondansatörünün derecesinin düşük ya da yüksek olması durumudur. Bu durumda bireysel olarak tüketicilerin yapabilecekleri herhangi bir müdahale imkanı bulunmaz. Bu nedenle de Rubenis klima P4 hata kodunun alınması durumunda klima için profesyonel klima servis hizmetlerin başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

Uzman teknikerler tarafından Rubenis klima açılarak, içerisinde bulunan dahili birimin hava kondansatöründeki derecenin düşmesine ya da yükselmesine neden olan sorun giderilir. Daha sonra ilgili sıcaklık derecelerinin ideal seviyelerde tutulması sağlanır.

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com