İstanbul

Rubenis Servis Güngören

Servis Adı MERTER KLİMA YAHYA DİLSİZ
Açık Adres Bilgisi: SANAYİ MAH. YUNUS EMRE SK.NO:6 GÜNGÖREN
Rubenis İletişim: 0 212 611 10 40
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00


Servis Adı SELİM KESKİN KESKİN TEKNİK
Açık Adres Bilgisi: NECİP FAZIL KISAKÜREK C.NO:134 GÜNGÖREN
Rubenis İletişim: 0 212 462 97 92
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

  • Duygu L.

    Uzun süredir kullandığım ve birden fazla servis merkezine bakımını düzenli olarak yaptığım Rubenis klimam, sürekli olarak kötü koku yayıyor. Ev içerisinde klimayı kullandığımız zaman çok kötü ve rahatsız edici bir koku yayılıyor. Bakımını yaptırdığım ve servis elemanlarının tespit edemediği sorunum nedir? Rubenis Servis Güngören merkezi internette araştırdığım kadarıyla bu gibi konularda tüketiciye fazlasıyla yardımcı oluyormuş, bana da bu konuda bilgilendirmede yardımcı olur musunuz?

  • Haşmet

    3 yıldır sorunsuz kullandığım 22000 Btu luk rubenis klimamım demontaj/montaj işlemi yapılması gerekiyor. İstanbul Güngören’de güvenilir özel servis telefonu önerebilirseniz sevinirim.

  • Nuri

    Rubenisten aldığım klima özellikleri ile birlikte tam olarak aradığım bir modeldi. Klimayı aldığım ilk zamanlar her açıdan klimadan tam istediğim gibi verim alıyordum. Ancak ilerleyen zamanlarda klimanın yeterli üfleme yapamadığını fark ettim. Eskiye nazaran bariz bir performans düşüşü yaşıyordu. Bu durumda fazla beklemeye gerek kalmadan Rubenis servis Güngören adresinin yolunu tuttum. Ustalar klimanın yeterli üflememeyi yapmamasının nedenini çok kısa bir süre içinde buldu. Yeterli temizliği düzenli bir şekilde yapmadığımızdan dolayı filtrelerde tıkanıklık meydana gelmiş. Kısa bir temizlik sonrası klima yine ilk aldığımız günkü gibi performans göstermeye başladı. Ustalar aynı zamanda bu süreçte klimayı daha uzun ömürlü olarak kullanmaya devam etmemiz için filtre temizliğinin nasıl yapılması gerektiğinden söz ettiler.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com