İstanbul

İstanbul Altus Tamir Servis Merkezi

Türkiye’ nin en önemli ve en büyük beyaz eşya üreticilerinden birisi olan Altus, akıllı teknolojiyle buluşturduğu beyaz eşya ürünlerini, tüketiciye çok daha fonksiyonel özellikleri ile bir arada sunuyor. Tüketicinin günlük yaşantısını kolaylaştıracak ve aynı zamanda da önemli fırsatlardan yararlanabilmesine yardımcı olacak beyaz eşya teknolojilerini geliştiren Altus markasının tüm ürünleri uzun ömürlü bir kullanım potansiyeli sunuyor. Ancak çeşitli değişken ve faktörlere bağlı olarak zamanla ileri teknolojisi ve kaliteli parçalarına rağmen Altus ürünlerinde de arızalanmalar meydana gelebiliyor.

Altus Servis merkezimiz, Altus kalite ve güvencesinde tüm beyaz eşya ürünlerine yönelik olarak servis desteği sağlıyor. Altus Servis merkezimizde müşterilerimizin tüm Altus markalı cihazlarına müdahaleler alanlarında uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafından, tamamen teknolojik altyapıya sahip olan teknik teçhizat ile gerçekleştiriliyor. Böylelikle ürünlerin en kısa süre içerisinde ilk günkü performansında çalışabilmesi sağlanabildiği gibi bu performansını çok uzun süreler, sorunsuz bir şekilde sürdürebilmesini sağlıyor.

Tamamen profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde her bir Altus markalı beyaz eşya ürünündeki arızanın temel kaynağının kısa süre içerisinde tespiti ve onarımı ile tüketicinin mağduriyetini sona erdiren firmamız, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesiyle her çalışmasında müşterilerine çok daha üstün kalitedeler de servis hizmetleri sunmaya devam ediyor. En yeni teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği ve aynı zamanda da maksimum müşteri memnuniyeti hizmet anlayışının benimsendiği Altus Servisi merkezimizde artık tüm Altus markalı beyaz eşya ürünlerinin en üstün teknolojik altyapıyla, en hızlı şekilde arızalarının onarımının gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com