İstanbul

Küçükçekmece Rowenta Servisi Adresinize Geliyor!

Elektrikli süpürge satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi Rowenta! Büyük beklentilerle satın aldığınız elektrikli süpürgenizin günün birinde arızalandığını görebilirsiniz. Bu noktada, Küçükçekmece Rowenta Servisi sayesinde süpürgenizin arızası ortadan kaldırılacaktır.

Elektrikli süpürgenin olmadığı bir ev düşünülemez! Ancak, süpürgenin arızalanma ihtimali her zaman bulunur. Örneğin, süpürgenin motorunun çalışmadığını görebilirsiniz. Bu arızanın çok farklı sebepleri bulunur. Elektrik prizinden kaynaklı olarak böyle bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu noktada, ilk olarak, fişi, güvenli bir şekilde prizin içerisine bastırmalısınız. Sorun çözülmediği takdirde farklı bir priz deneyebilirsiniz.

Buna ek olarak, sigorta ve şalterleri de kontrol etmeniz şarttır. Tüm bunları yapmanıza rağmen sorun halen daha çözülmediyse Rowenta servis ile iletişime geçmelisiniz.

Elektrikli süpürge sahiplerinin en sık karşılaştığı arızalardan birisi de motorun aniden durmasıdır. Motor ile ilgili problemler ciddi anlamda can sıkıcıdır.

Bu noktada, ilk olarak, motorun soğumasına izin vermelisiniz. Çünkü, uzun süreler boyunca çalışmasından dolayı motorun ısınmasına rastlanır. Bu durumun bir sonucu olarak, motor, kendisini korumaya almak adına çalışmayı durduracaktır. Motorun soğuması için yeterince beklemenize rağmen çalışmasında herhangi bir değişiklik yoksa yine Rowenta servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

Motoru aniden duran elektrikli süpürgenizin bu sorununa çözüm bulmak adına makinenin toz torbasını veya haznesini değiştirmelisiniz. Bu tür işlemler için Rowenta servis desteği almanız şart değildir.

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com