İstanbul

Özel Bahçeşehir Teka Servis Merkezi

Buzdolapları ev içerisinde yiyecek saklamanın en büyük yardımcılarından biri. Buzdolabının bozulması, evin yiyeceklerinin saklanması, korunması ya da taze tutulması gibi birçok etkeni olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle birçok kişi buzdolabı bozulduğu an servisi çağırır. Fakat bu acele ile çağırılan servisin nitelikleri hiç bilinmeden, ezbere çağrılır. Peki ne yapmak gerekir?

Öncelikle arayacağınız servisin o markada uzman bir servis olduğunu bilmek gerekir. Örneğin Teka marka buzdolapları için yine Bahçeşehir Teka servisini çağırmanız gerekir. Bunun için 444 78 56 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Aradığınızda size en yakın gezici servis ekibi size yönlendirilir. Bu sayede de sorununuz kısa süre içerisinde çözülmüş olur.

Teka marka buzdolapları için arayacağınız Teka servis hattı sizin müsait olduğunuz bir tarih ve saat isteyecektir. Eğer durum acil ise size en yakın gezici servis ekiplerini yönlendirecektir. Gelen ekipler buzdolabını yerinde tamir edecektir. İlk olarak arızayı tespit edecekler, daha sonra bu arızanın giderilmesi için yapılması gerekenleri maliyeti ile birlikte size sunacaklar. Sizin kabul etmeniz halinde onarım işlemi başlayacaktır. Eğer kabul etmiyorsanız onarım yapılmayacaktır. Sizin onayını alınmadan hiçbir işlem yapılmaz.

Bu özel Teka Teknik Servis İstanbul uzun yıllardır bu alanda hizmet veren köklü bir servis firmasıdır. Bu nedenle hizmet kalitesi hemen göze çarpar. Yılların tecrübesi aynı zamanda arızayı onarma kalitesi ve hızı ile de bir avantaj sağlar.

    Call Now Button444 78 56
    Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com