İstanbul

Rubenis Servis Beşiktaş

Klima denilince aklımıza serinlemek terimi gelse de aslında genel istatistiğe baktığımızda kış aylarında da özellikle doğalgazın olmadığı ve kullanılmadığı bölgelerde oldukça tercih edildiği görülür. Tüm elektronik eşyalarda olduğu gibi klimalardan da verim alınabilmesi için zamanı geldikçe ve periyodik olarak bakımının yapılması gerekir.

Bakımı yapılmayan ve ihmal edilen her elektronik eşya bir yerden sonra arıza verir ve bu arıza bakıma göre oldukça maliyetli olduğu bilinir. Bu sebep ile klimalarınızın bakımını aksatmadan yapmanız gerekir. Klima alanında da kendisini kanıtlamış markalardan birisi olarak bilinen Rubenis markasının klimaları 3 yıl komple garanti olarak adlandırdığı, her türlü şartta karşı garantisi vardır.

Garanti olmayan kapsamlarda bile arıza, montaj, bakım hizmeti olan markamızın birden fazla ve neredeyse her ilçede servisi bulunmaktadır. Arıza bildirimi ve özellikle klimanızın bakımı için gönül rahatlığı ile arayabileceğiniz şubelerimizden birisi de Rubenis Servis Beşiktaş şubesidir. Beşiktaş ve çevresinde Rubenis klimalarına ait servis arayışındaysanız uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile kullananların çok memnun kaldığı şubemizden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.


Beşiktaş Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Duygu

    Uzun süredir işyerimde Rubenis marka klima kullanıyorum. Performansından da oldukça memnumum. Ancak geçtiğimiz ay klimamın kumandası arızalandı. Bu şekilde kullanması oldukça zorluydu. Ben de hemen Rubenis Servis Beşiktaş şubesini aradım. Ellerinde olmadığını ancak sipariş vereceklerini söyeleyen ekip 3 gün sonra kumandanın geldiğini haber verererk beni aradı. Ben de ertesi gün gidip yeni kumandamı aldım.

  • Serhat

    Uzun yıllardır evimde Rubenis marka klima kullanıyorum. Fiyat performans olarak klimamdan çok memnunum. Şu ana kadar hiç arıza yaşamadım. Çünkü her sene periyodik bakımını asla aksatmam bu sene de her sene olduğu gibi bakım için Rubenis Servis Beşiktaş şubesini tercih ettim. Kısa sürede gelen ekip klimamın bakımını yaptı. Her sene olduğu gibi yine hizmetten çok memnun kaldım.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com