İstanbul

Rubenis Servis Beykoz

Rubenis Servis Beykoz olarak uzun senelerdir siz değerli müşterilerimize kalite hizmet vermeye devam ediyoruz. Bilindiği üzere yaz mevsimi başta olmak üzere dört mevsimde de klimalar hayatımızın olmazsa olmaz eşyalardan birisi. Düzenli şekilde klima bakımının yapılmaması, klima bozulmasındaki büyük etkenlerden birisidir.

Bazen ise kullanıcıyı kaynaklı nedenlerden ve klimanın elektronik bir aksamında yaşanan nedenlerden ötürü klimalarda arızalar meydana gelebilmektedir. Fakat klimalarınıza düzenli olarak bakım yaptırırsanız bozulma riskini çok aza indirirsiniz. Klimalarınız arıza yaptığında veya bakım ve montaj ihtiyaçları olduğunda pazar günü haricinde her gün ve her zaman size yardımcı olabilecek deneyimli, profesyonel ve başarılı teknik elemanlarımız vardır.

Üstelik işçiliğimizde ve taktığımız yüksek kalite parçalarda size 1 yıl garanti veririz. Arıza çok büyük değil ise evinizde, büyük ise makinenizi alıp, tamir edip getirir ve kurulumu gerçekleştiririz. Klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işleri için siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz Beykoz’da bulunan yerimizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Kaliteli hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.


Beykoz Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

/center>

  • Öykü

    Satın almış olduğum herhangi bir elektronik eşyayı kullanırken daima titiz davranırım. Yaklaşık 5 yıl önce satın almış olduğum Rubenis marka klimamı da kullanırken de aynı titizliğimi sürdürüyordum. Ancak geçen ay klimayı çalıştırırken E2 kodlu hatayı verdi. Ertesi gün Rubenis Servisi Beykoz şubesini aradım. Aynı gün gelip hatayı gidererek bana rahat bir nefes aldırdılar. Burdan kendilerine teşekkür ederim.

  • Berrin

    Geçenlerde uzun zamandır kullandığım Rubenis markasına ait klimam sorunsuz çalışırken birden bire durdu ve daha sonra çalışmamaya başladı ne yaptıysam sorun çözülmeyince Rubenis Servis Beykoz ekibine durumu aktararak arızadan bahsetmem üzerine yönlendirdikleri ekip ertesi gün gelip klimayı incelediler ve arızayı çözerek bizi serin evde oturma derdinden kurtarmış oldular.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com