Kocaeli

Rubenis Servis Çayırova

Elektronik eşyalar hayatımızın her alanında olmak üzere hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Isıtmak için kombilerden sonra en çok tercih edilen elektronik aletler olan klimadır. Klimada önde gelen markalardan biri de Rubenis markası bu alanda kendini kanıtlamış markalardan birisidir.

Bu alanda oldukça fazla tercih edilen markalardan birisi olan Rubenis, ürettiği klimaları için 3 yıl komple garanti olarak adlandırdığı her türlü şartta karşı garantilidir. Bunun dışında 10 yılda parça garantisi sunan marka, yedek Parça ile ilgili her türlü probleminizi 2 gün içerisinde çözmektedir. Bu çözümlere dahil olan Rubenis Servis Çayırova şubesi olarak güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birçok kullanıcının arıza sorununu gidererek çok olumlu sonuçlar ve geri dönüşler alan bir şubeyiz. Klimalar için en önemli şeylerden birisi de yıllık ve rutin olarak bakımını yapmaktır.

Çünkü karşılaştığımız arızaların çoğunun bakımsızlıktan kaynaklandığını görüyoruz. Bu sebeple için yıl içerisinde ve vakti geldiğinde rutin bakımlarının yapılmasının gerektiğini şiddetle söylemek isteriz. Klimanızın bakım, arıza ve montaj hizmetleri için bir telefon kadar uzağınızdayız. İlgili telefon numarasından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizden merak ettikleriniz aile alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz


Çayırova Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Arzu

    Uzun senelerdir evimizin hem ısıtma hem de soğutma görevini yapan Rubenis marka klimam geçen ay elektrik akımından dolayı arıza yaptı. Çağırdığım Rubenis Servis Çayırova, klimanın anakartında bir arıza meydana geldiğini söyledi. Yedek parça için bana fiyat veren firmaya kısa bir araştırma yapıp geri döneceğimi söyledim. Yaptığım araştırmada en iyi fiyatı bu servisin verdiğini farkedince kendilerine değişim için onay verdim. Kısa süre içerisinde de gelip değişimi yaptılar.

  • Nursel

    Evimde uzun yıllardır Rubenis markasına ait klima kullanıyorum. Yıllardır da hiçbir sorunla karşılaşmıyordum. Fakat geçtiğimiz hafta klimam arıza kodu vermeye başladı. Ben de hemen Rubenis Servis Çayırova şubesine ulaştım. Gelen ekip klimadaki diferansiyel basınç şalterinin işletme sırasında çalışmadığını söyleyip parça değişimini yaptı. Değişimden sonra hata kodu ve arıza ortadan kalktı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com