Kocaeli

Rubenis Servis Darıca

Elektronik eşyalar hayatımızın her alanında olmak üzere hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Isıtmak için kombilerden sonra en çok tercih edilen elektronik aletler olan klimada önde gelen markalardan biri de Rubenis markasıdır.

Bu alanda adını duyuran Rubenis, ürettiği klimaları için 3 yıl komple garanti olarak adlandırdığımız her türlü şartta karşı garantilidir. Bunun dışında 10 yılda parça garantisi sunan marka, yedek Parça ile ilgili her türlü probleminiz 2 gün içerisinde çözülmektedir. Bu çözümlere dahil olan Rubenis Servis Darıca şubesi olarak güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birçok kullanıcının arıza sorununu gidererek çok olumlu sonuçlar ve geri dönüşler alan bir şubeyiz.

Klimalar için en önemli şeylerden birisi de yıllık ve rutin olarak bakımını yapmak olduğu için karşılaştığımız arızaların çoğunun bakımsızlıktan kaynaklandığını tespit ettiğimiz için yıl içerisinde ve vakti geldiğinde rutin bakımlarının yapılmasının gerektiğini şiddetle söylemek isteriz. Bu sebep ile bakım, arıza ve montaj hizmetleri için bir telefon kadar uzağınızdayız. İlgili telefon numarasından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizden merak ettikleriniz aile alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz


Darıca Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Ezgi

    Uzun seneler önce almış olduğum Rubenis marka klimam yakın zamanda arızalandı. Birkaç teknik servise sorduğumda ellerinde yedek parça olmadığını söyleyerek tamir edemediler. Ben de internette gezinirken Rubenis Servis Darıca ile karşılaştım. Arayıo durumu kendilerine anlattım.
    Şimdi bir eve teslimata gittiklerini, numaramı verirsem daha sonra arayacaklarını söylediler. Birkaç saat geçmeden eve gelip klimayı söküp götürdüler. Bir hafta gibi kısa bir sürede parçayı bulup tamirini yaparak klimayı teslim ettiler.

  • Melike

    Darıcada bulunan tekstil atölyemizde Rubenis marka klima kullanılıyor. Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz klimamız bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmamıştı. Ta ki geçtiğimiz hafta verdiği arıza koduna kadar. Ben de hemen Rubenis Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip aşırı ısınmadan dolayı böyle bir arızanın yaşandığını söyledi ve yarım saat içerisinde tamirini yapıp sorunu gidermiş oldular.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com