Kocaeli

Rubenis Servis Gebze

Klima denilince ilk akla gelen markalardan birisi olan Rubenis markası, klima sektöründe hayatınızı zenginleştirecek yepyeni teknolojilere imza atmak, bu teknolojileri her koşulda en uygun fiyata sunacak güce sahip olmak olan vizyonu sayesinde yaşamınızı rahatlatacak seçenekler ve belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunmaktadır.

Ayrıca yüksek kalite anlayışıyla ürettiği akıllı ürün özelliklerini uygun fiyat seçenekleriyle sunarak hayatınıza değer katan marka olmak ve yaşamınızın her alanında gururla yer almak olan misyonu ile de sektörde oldukça sevilen ve kullanıcılar arasında tercih edilen firmalardan olduğu bilinir. Klimaların her mevsimde kullanım özelliğinden dolayı arıza bildirimleri servisler için oldukça yaygın görülen bir durumdur. Her markanın kendisine ait arıza kod ve hataları bulunmaktadır.

Klimanız arıza verdiğinde bunun çözümü teknik bir durum gerektirdiğinden ötürü bir destek almanız gerekir. Bu noktada markanın kendisine ait teknik servislerine başvurmanız önerilir. Rubenis Servis Gebze şubesi olarak klima arızalarınız, montaj ve bakım hizmetleriniz için profesyonel ve güleryüzlü kadromuz ile bir telefon kadar uzağınızda uzağınızdayız.


Gebze Rubenis Servisi
Rubenis İletişim Numarası: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

  • Aytuğ

    Geçtiğimz sene Gebze ilçesinde bir şarküteri devraldım. Dükkanda Rubenis marka klima bulunuyordu. Ben de ona kullanmaya devam ettim. Ancak dükkanın eski sahibi klimayı fan modunda açtığım taktirde vantilatör gibi çalışacağını, bu yüzden elektrik faturasının çok gelmeyeceğini söyledi. Ben de aldığım zamandan beri bu şekilde kullanıyorum. Ancak elektrik faturasu bekediğimden çok geldi. Çok gelmesinin nedeni klimamın çok açık olması olabilir mi? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

  • Ali

    Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Rubenis markasına ait klimamda şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda klimam birdenbire C7 arıza kodunu vermeye başladı. Elektronik cihazlardan anlıyor olsam da bozulmaması adına Rubenis Servis Gebze şubesini aradım. Gelen ekip kombinin fanında arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde klimamın tamirini yaptı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com