İstanbul

Rubenis Servis Şişli

Servis Adı TUNCAY GÖRECİ YİĞİT SERVİS
Açık Adres Bilgisi: BOZKURT CAD. NO:190 / A KURTULUŞ/ ŞİŞLİ
Rubenis İletişim: 0 212 232 90 07
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Emrecan F.

  Sürekli olarak klima arayışında olan fakat bir türlü hangi klimayı satın alacağı konusunda karar veremeyen biriyim. Yakın zamanda bütçe değerlendirmem ışığında Rubenis ürünlerinin benim için ideal olduğunu gördüğüm. Rubenis klimalarda enerji tasarrufunun yüksek düzeyde olduğunu gördüm. Inverter klima olarak tasarlanan klimalarda güç tüketimini merak ediyoruz eşimle birlikte. Rubenis Servis Şişli uzman yanıt bekliyoruz

 • Ayten N.

  Evimde ve işyerimde Rubenis markalı klimalar kullanıyorum. Her iki klimanın kapasitede farklı olsa da son zamanlarda ikisinde de aynı tutarda elektrik faturası almaya başladım. Bu sorun için birden fazla servis merkezine başvuruda bulundum. Ancak bir türlü tam olarak neden kaynaklandığını bulamadılar ve bu sırada bir sürü maliyet çıkarttılar. Şişli Rubenis Servis merkezi bana yardımcı olabilir mi?

 • Fatih Y.

  İşyerinde Rubenis klima kullanıyor. Hem düşük tüketimli hem de yüksek performanslı olduğundan uzun yıllardır Rubenis klimalardan hiç şaşmadım. Geçen hafta klima sürekli sıcak üflemeye başladı. Hava zaten sıcak birde üzerine sıcak üfleyince müşterilere karşı mahcup oluyorsun bu sıcak havalarda. Benim gibi böyle anlık çözüm ihtiyacı bulunan tüketiciler için Rubenis Servis Şişli merkezi çok iyi bir hizmet sunuyor. Çok kısa sürede sorununuzun yarattığı mağduriyet ve bunun etkilerinin önemini anlayarak, tamamen size en iyi şekilde yardımcı olmak üzerine kurulu bir hizmetleri bulunuyor. Kesinlikle gönül rahatlığıyla kendilerini herkese tavsiye ediyorum.

 • Rubenis Servis Şişli – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] Rubenis Servis Şişli klima servisi çağrı merkezine ulaşan arıza kayıtları, markanın ürünleriyle ilgili oluşan sorunların nedenleri hakkında ciddi bir veri kaynağı oluşturuyor. Bu verilerin ışığında tüketicilere sunulan satış sonrası servis hizmetlerinin daha kaliteli olarak sunulması sağlanıyor. Yanı sıra üretimle ilgili varsa bazı hatalar belirlenerek, gerekli müdahaleler gerçekleştiriliyor. Çoğunlukla bu parçaların değişimleri gerçekleştirilerek, arızalara neden olabilecek parçaların değişimleri, henüz arıza oluşmadan ve yoğun şekilde kullanılmaya başlamadan önce değiştirilmiş olur. Bu sayede arızalar henüz oluşmadan çözümleri gerçekleştirilir ve arıza nedeniyle yaşanan zorlu durumlar oluşmadan önlenmiş olur. […]

 • Yusuf

  Rubenis marka klimamız ilk aldığımız günlerde sorunsuz şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen aylarda ısıtma ve soğutma yapmadığını fark ettik. Her yolu denediysek de klimanın gerektiği gibi çalışmaması sorununu bir türlü çözemedik. Ve bu sorundan kökten kurtulmak için Rubenis servis Şişli adresinin yolunu tuttuk. Servis klimanın ısıtma ve soğutma yapmamasının nedenini çok kısa bir süre içinde çözdü. Sistemde tıkanıklık olduğunu ve bu sorunun çözülmesi gerektiğinden söz ettiler. Bundan sonraki aşamada ise klima yine ilk günkü aldığımız gibi çalışmaya devam etti. Rubenis servis Şişli ekibi işin ehli ustaları ve konu hakkında tecrübeleri ile zaman kaybı yaşatmadan soruna en iyi şekilde çözüm sağladılar.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com