İstanbul

Rubenis Servis Bakırköy

Rubenis Servis Bakırköy olarak uzun yıllardır İstanbul’un Bakırköy ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uzun senelerdir hizmet veriyor olsak bile genç ve dinamik ekibimizle yepyeni bir anlayışa sahibiz.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimize hangi hizmeti nasıl verilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Servis sektörünün alışılagelmiş yaklaşımlarının yerine yenilikçi, aktif en doğru çözümleri en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız klima bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmayı kendine görev edinmiştir. Çünkü bilindiği üzere servis hizmetleri; özen ister, ustalık ister, ilgi ister, çözüm ister, pratiklik ister, kalite ister, uygun fiyat ister, dinamiklik ister, tecrübe ister.

Hepsi ve daha fazlasını barındıran firmamız siz değerli müşterimize klima alanında hizmet vermekten büyük keyif alır. Pek çok alanda lider konumda bulunan firmamız piyasaya yön vermektedir. Böylelikle sektördeki pek çok firma içinde bir referans noktası oluşturmaktadır. Sizin de klimanızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Servis Adı İSMAİL BÜYÜKPALABIYIK NUB KLİMA
Açık Adres Bilgisi: OSMANİYE MAH. AKSU OSMANİYE YOLU SK. NO:17/A BAKIRKÖY
Rubenis İletişim: 0 212 587 93 87
Çalışma Zamanları: Pazartesi-Cuma : 08:45 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • İlker B.

  Arkadaşlarımın önerisi ve tavsiyeleriyle ofisime düşük elektrik tüketimi gerçekleştirdiği konusunda çok övülen Rubenis klimadan aldım. Rubenis’ in bu modelinde ne hikmetse kronik bir problem mi bulunuyor yoksa ben mi şansızım sürekli problem yaşayıp duruyorum. İyi ki Rubenis Servis Bakırköy şubesinin hizmetleri gerçekten müşteri odaklı. Sayelerinde klimayı artık sorun yaşamadan kullanabilmeyi başladım. Kendilerini herkese öneririm.

 • Arda

  Bakırköy Rubenis Servisten daha önce klima hakkında hizmet almıştım. Başlangıçta ürünün sorununun çözülebileceği konusunda çok emin değildim. Hatta şikayetlerimin azalacağını da düşünmüyordum; ancak kısa süre içinde istediğim hizmeti alabildim. Rubenis marka klimam şu anda sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde çalışıyor. Bu konuda servise tüm hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • ​Rubenis Klima Servisi İstanbul | Teknoso - Güncel Teknoloji Bloğu

  […] birisi olan Bakırköy ilçesindeki kullanıcıları için özel klima servisi hizmetleri Rubenis Servis Bakırköy merkezi tarafından veriliyor. Uzman teknik kadrosu, güncel teknolojiyi içeren servis altyapısı […]

 • Cenk

  Klima konusundaki tercihimi ürünlerini oldukça beğendiğim Rubenis markasından yana kullandım. Özellikle hem bütçe dostu olması, hem de gelişmiş özelliklere sahip olması bana bu kararı aldırdı. Rubenis marka klimadan ilk zamanlarda tam verim alsam da, ilerleyen zamanlarda yeterli verim alamadığımı fark ettim. Klima tam olarak yeterli havayı vermiyordu. Yüksek derecelerde çalışsa dahi, istediğim soğutma ve ısıtmayı yapmıyordu. Bu sorunu tek başıma çözemeyeceğimden dolayı, soruna kökten çözüm için tercihimi Rubenis servis Bakırköy adresinden yana kullandım. Servis klimayı kısa bir inceleme sonrasında sistemde tıkanıklık olduğunu ve drayerin değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Bu adımdan sonra gerekli düzenlemeleri yaparak klimayı yeniden bize teslim etti. Şimdi eskisi gibi klimayı kullanmaya devam ediyoruz.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com